skiba plac logo
Zakłady Mięsne Skiba

 





Zakłady Mięsne Skiba S.A.



ul. Derdowskiego 23

89-600 Chojnice
NIP 5552112610

Sekretariat


fota


Miłka Snarska

Asystentka

Tel.:52 39 65 600/605
Fax: 52 39 65 601
email:
skiba@zmskiba.pl

Eksport


fota


Patrycja Skiba

Kierownik Działu Eksportu

Tel.:52 39 65 640
Tel.:+48 795 510 584
email:
p.skiba@zmskiba.pl

fota


Daniela Skiba

Specjalista ds. sprzedazy

Tel.:52 39 65 635
Tel.: +48 660 722 389
email:
d.skiba@zmskiba.pl

fota


Ewa Bartkowska

Specjalista ds. sprzedaży

Tel.:52 39 65 641
Tel.:+48 604 501 458
email:
e.bartkowska@zmskiba.pl

fota


Magdalena Malinowska

Specjalista ds. sprzedaży

Tel.:52 39 65 637
Tel.:+48 664 464 588
email:
m.malinowska@zmskiba.pl

Dział Sprzedaży


fota


Aldona Stachowicz

Dyrektor Handlowy

email:
a.stachowicz@zmskiba.pl

fota


Beata Hulek

Specjalista ds. sprzedaży (sieci handlowe, hurtownie)

Tel.:52 39 65 632
Tel.:+48 608 694 003
email:
b.hulek@zmskiba.pl

fota


Marzena Łangowska

Specjalista ds. sprzedazy (sieci handlowe, hurtownie)

Tel.:52 39 65 631
Tel.:+48 660 543 388
email:
m.langowska@zmskiba.pl

fota


Filip Welter

Referent ds. sprzedaży (sieci handlowe, hurtownie)

Tel.:52 39 65 625
Tel.:+48 660 542 352
email:
f.welter@zmskiba.pl

fota


Adam Fryda

Specjalista ds. sprzedaży (sprzedaż przemysłowa)

Tel.:52 39 65 630
Tel.:+48 882 068 133
email:
a.fryda@zmskiba.pl

fota


Iwona Muzolf

Specjalista ds. sprzedaży (sprzedaż przemysłowa)

Tel.:52 39 65 636
Tel.:+48 795 517 312
email:
i.muzolf@zmskiba.pl

fota


Maciej Bąkowski

Specjalista ds. sprzedaży (sieci handlowe, sprzedaż przemysłowa)

Tel.:52 39 65 638
Tel.:+48 696 007 261
email:
m.bakowski@zmskiba.pl

Dział Własnej Sieci Handlowej


fota


Agnieszka Moga

Kierownik Działu Handlowego

Tel.:52 39 65 627
Fax: 52 39 65 639
email:
a.moga@zmskiba.pl

fota


Lucyna Lica

Specjalista ds. sprzedaży

Tel.:52 39 65 626
Tel.:+48 664 468 385
Fax: 52 39 65 639
email:
l.lica@zmskiba.pl

fota


Aleksandra Czupa

Specjalista ds. sprzedaży

Tel.:52 39 65 633
Fax: 52 39 65 639
email:
a.czupa@zmskiba.pl

fota


Michał Szulc

Specjalista ds. sprzedaży

Tel.:52 39 65 622
Tel.:+48 882 066 959
Fax: 52 39 65 639
email:
m.szulc@zmskiba.pl

fota


Martyna Moga

Referent ds. sprzedaży

Tel.:52 39 65 628
Fax: 52 39 65 639
email:
m.moga@zmskiba.pl

Oddział Ubojnia Trzody Chlewnej w Igłach


fota





Tel.:52 39 52 500
email:
ubojnia@zmskiba.pl

Oddział Ubojnia Bydła w Czersku


fota





Tel.: 52 39 53 115/ fax. 116
email:
ubojnia.czersk@zmskiba.pl

Dział Marketingu


fota


Mirosława Skiba

Kierownik Marketingu

email:
m.skiba@zmskiba.pl

fota


Marzena Łaźna

Specjalista ds. marketingu

Tel.:52 39 65 621
Tel.:+48 664 440 235
email:
marketing@zmskiba.pl

Dział Kadr


fota


Joanna Bruska

Samodzielny specjalista ds. osobowych i płac

Tel.:52 39 65 608
email:
j.bruska@zmskiba.pl

fota


Sylwia Obrycka

Specjalista ds. osobowych i płac

Tel.:52 39 65 609
email:
s.obrycka@zmskiba.pl

Dział Kontroli Jakości


fota


KONTAKT W SPRAWIE MIĘSA



email:
kj.igly@zmskiba.pl

fota


KONTAKT W SPRAWIE WYROBÓW GOTOWYCH



email:
kj@zmskiba.pl

Transport


fota


Piotr Lella

Kierownik działu transportu

email:
transport@zmskiba.pl