skiba plac logo
Czas na Grilla

Czas na Grilla

2016-04-26

Pierwsze wiosenno-letnie podmuchy wiatru i słoneczne, bezchmurne dni, zaczynają nam przypominać, iż nadszedł czas na ukochane grillowanie! Ta, nie do końca polska tradycja, jest naszym ulubionym popołudniowo – weekendowym zajęciem, który na łonie natury pozwala się zrelaksować i zapomnieć o życiu codziennym. To czas na spotkania z rodziną i przyjaciółmi. Dzięki rodzinnemu grillowaniu, każdy z nas może stać się mistrzem kuchni w swoim domu. Grill to rzecz która rozpala nasze kucharskie pasje, inspiruje podać coś smacznego i w niedługim czasie. Prześcigamy się wtedy w doborze przypraw, dodatków oraz jakości zastosowanych produktów. Dlaczego lubimy grillować? Z prostych powodów, jest smacznie i zdrowo.

Mięso możemy marynować ( składniki powinny być odpowiednio dobrane do rodzaju mięsa – wołowina i wieprzowina powinny być zatopione w marynacie co najmniej jedną noc, a drób potrzebuje zaledwie kilku godzin by osiągnąć idealny końcowy efekt). Możemy też odpowiednio przyprawić (do mięs najlepiej nadają się zioła prowansalskie, curry, mielona papryka, czy też pieprz ziołowy). W zasadzie mogli byśmy na tym poprzestać... Ale co zrobić gdy czas nas goni, albo smak naszych mięs nie jest szczytem naszych kulinarnych wycieczek ? W takim przypadku mogą nam państwo zaufać.

Od wielu lat istotnym celem naszej polityki, stała się również pomoc Wam, szanowni klienci. Dlatego w trosce o Wasz czas zapraszamy do naszych sklepów firmowych, gdzie możecie zaopatrzyć się w gotowy produkt specjalnie dla was sporządzony. Właśnie z myślą o rodzinie i chęcią bycia nią razem z Wami, przygotowaliśmy produkty grillowe o niepowtarzalnym aromacie, kruchości i delikatności. Boczek w marynacie Gyros, delikates boczkowy, karkówka w marynacie Mexico, kiszka ziemniaczana, ślimaczki cebulowe, kiszka orkiszowa to tylko jedne z naszych specjałów grillowych, z których nasza firma jest szczególnie dumna. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz praktyka grillowania z bliskimi, pozwoliły przedstawić ofertę idealnie dobranych smaków. Specjalnie wyselekcjonowane mięsa, zioła, przyprawy, oraz odpowiedni czas marynowania, pozwalają osiągnąć nam smak którego nie spotkasz w innym zakątku Borów Tucholskich ! Specjalny sposób pakowania naszych produktów, a także odpowiednia gramatura, pomaga zachować ich świeżość, strukturę a także dopasować odpowiednią ilość produktów do ilości naszych biesiadników.